אודות - אלומפל

אודות אלומפל

263265594_947897415813632_2512668070640728590_n
פיתוח

חברתנו מתמחה בייצור, אספקה והרכבה של מוצרי הצללה, פרגולות, שערים, סגירות חורף, מרפסות שמש, חיפויי קירות ועוד.

258803696_939821893287851_8313722947720465837_n
מוצרים
פרגולות, גדרות, שערים, חיפויי קירות, אדניות,
מסכי זייפ, זכוכיות נאספות ועוד…
אם זה מאלומיניום אנחנו נספק את זה!!!
246454765_922835484986492_4795863553222043203_n
פתרונות

אלומפל מציעה פתרונות בהתאמה אישית בהתאם לבקשת הלקוח.

עוד מראשיתה הייתה חברת אלומפל בין החברות המובילות במשק הישראלי והובילה את שוק האלומיניום בישראל.
כחברה ישראלית ירושלמית, עודדה אלומפל רכש אלומיניום ישראלי ודאגה לייצר מוצרים באיכות גבוהה מחומרי גלם ישראלים. במרוצת השנים הפך בית המלאכה למפעל לייצור והרכבה של מוצרי אלומיניום והחברה לקחה חלק נכבד בפרויקטים גדולים כגון בנייני מגורים, משרדים, בתי כנסת, מבני ציבור, פרויקטים ממשלתיים, צבאיים ועוד, כך זכתה לקחת חלק נכבד בעיצוב ובניית הנוף האורבני הישראלי והירושלמי בפרט.

כמובילה בתחומה יצרה לעצמה אלומפל שם בקרב חברות ייצור האלומיניום ודאגה להישאר בקדמת הידע והטכנולוגיה. החברה דאגה להתמקצע בייצור, הרכבה והתקנה של מוצרי האלומיניום הישראליים על ידי שימוש בפרופילים של החברות המובילות כגון קלילאקסטל אלובין ופרופאל וצברה ידע מקצועי רב בתחומה. עם התפתחות שוק האלומיניום הישראלי רכשה החברה ניסיון עצום ופיתחה מומחיות בשימוש בפרופילים לשוק האלומיניום הביתי.

בתחילת שנות ה- 2000 החלה החברה להתמקצע גם בסגירת מרפסות על ידי פאנלים מבודדים וכהחלטה אסטרטגית החלה לפעול ולפתח את תחום הגגות והחדרים המבודדים בישראל. דרך כניסתה לתחום שילבה החברה את הידע שצברה בתחום האלומיניום הביתי ויצרה קו מוצרים של גגות מבודדים וסגירה תרמית של מרפסות ותוספות חדרים בבניה קלה.

בשנת 2014 הצטרפה החברה ל ״קבוצת כהן״ המנוהלת על ידי חברת ״שלמה כהן שקד״ -חברה לבניה. בעזרת השתייכותה לקבוצת כהן הצליחה החברה לחדור לשווקים נוספים וליצור שיתופי פעולה מקומיים ובין לאומיים שהרחיבו את סל המוצרים של החברה ומאפשרים לה כיום לשרת אלפי לקוחות.

החל משנת 2014 החלה החברה להקים פס ייצור לפרגולות אלומיניום וכן הגדילה את פעילותה בשוק הבניה הקלה תוך החדרת סטנדרטים אמריקאים בתחום גגות הפאנל ושילובם עם פרופילי האלומיניום הישראלים לטובת הסגירות ההיקפיות. השילוב בין שתי החברות יצר מצב של חדירה מהירה לשוק והטמעת סטנדרטים חדשים של מקצועיות ועיצוב.

התפתחות טכנולוגית

הכוח העיקרי של חברת אלומפל מצוי בידע המקצועי שנרכש ומתועד בתוך החברה. מאגר הידע שלנו מכיל מעל ל-40 שנות ניסיון בעבודה עם כלל פרופילי האלומיניום הקיימים בשוק, דבר המאפשר לחברה לבצע כל סוג של עבודת אלומיניום אליה היא נדרשת ובכל גודל. הצוותים המקצועיים שלנו יודעים לתת מענה מקצועי החל משלב התכנון והתמחור של הפרויקט דרך שלבי ניהול הייצור ועד להתקנה הסופית של המוצרים.

ההתפתחות הטכנולוגית ליוותה את החברה מיום הקמתה, על כן דאגה חברת אלומפל לפעול תוך התפתחות טכנולוגית ושיפור השלבים השונים בתהליך העבודה הישיר עם הלקוח. אנשינו יודעים לעבוד עם כל סרטוט הנדסי ולהתאים חומרים לכל שאיפה אדריכלית ועיצובית. אלומפל שמה דגש רחב על השימוש בטכנולוגיות חדשניות ויודעת להעניק יעוץ, תמכור וניהול פרויקט על פרטיו הקטנים.

השימוש בטכנולוגיה לא פסח על מפעל הייצור שלנו שמפעיל פסי ייצור מודרניים שעובדים במודל ייצור חדשני שפיתחנו בחברתנו לטובת הספקה מהירה ומושלמת של המוצר לבית הלקוח. פיתוח מודל הייצור המהיר של חברת אלומפל מאפשר לחברה לספק את מוצריה בצורה מהירה ללא פגיעה באיכות המוצר לכל מקום בארץ.

אלומפל מפעל לייצור אלומיניום בירושלים

החל משנת 2014 העתיקה חברת אלומפל את מפעלה לאזור התעשייה במושב אורה שבירושלים. העתקת המפעל אפשר לחברה הגדלה של שטח המפעל תוך שמירה על זהותה הירושלמית. כיום מתבצעת כל פעילות החברה במקום אחד. חדר התצוגה, המשרדים ומפעל הייצור ממוקמים כולם במקום אחד ומנוהלים יחד. היתרון הרב שנוצר מכך מקנה לחברה יתרון מנצח של ניהול תכנון יצור ובקרה מידית על כלל התהליכים, תוך בקרה על ביצוע תהליכים פנים אירגוניים ושיפורם.

החל משנת 2018 שידרגה החברה את מחסניה ופתחה ללקוחות עסקיים בעיקר בתחום המסעדנות בירושלים את תחום אחסון סגירות החורף. כחברה ירושלמית הבינה הנהלת החברה את דרישת הלקוחות ונתנה מענה של פרוק אחסנה והרכבה של סגירות חורף לעסקים. תוך פינוי שטחים לטובת הפרויקט יצרה החברה תנאי אכסון שעומדים בסטנדרטים גבוהים המאפשרים שמירה על איכות המוצרים לאורך טווח ובכך מאפשרת שימוש חוזר במוצר ללא פגיעה באיכות המוצר בהרכבה הבאה.

שיפור תהליכים ארגוניים והפצת ידע

חברת אלומפל רואה את עצמה תמיד כחלק בלתי נפרד משוק האלומיניום הישראלי והמשק הישראלי הצומח, וככזאת הבינה החברה כי יש לפתח את התחום ולהפיץ את הידע שנצבר בחברה לטובת הכשרה ולימוד מקצועות האלומיניום. על כן פתחה החברה בתחילת שנת 2020 את האקדמיה למקצועות האלומיניום, במטרה להכשיר כוח עבודה צעיר לתעשייה.

עד היום הוכשרו עובדי החברה באופן אישי בתוך החברה עצמה, כיום פותחת חברת אלומפל את שעריה ומאפשרת שיטות לימוד חדשניות לצורך רכישת מקצוע מבוקש ואיכותי. החברה מנהלת את ההכשרות במגוון קורסים שונים כך שכל אחד יוכל לבחור את רמת ההכשרה והמקצועיות שברצונו לקבל. הקורסים עוברים במשרדי החברה ותלמידים זוכים ללווי אישי של אנשי אלומיניום מקצועיים ומתנסים הלכה למעשה בעבודה עם כלים חיים ועבודות אמתיות מתוך מטרה שיוכלו להשתלב במהירות בשוק האלומיניום המקומי הסובל ממחסור של עובדים מקצועיים איכותיים.

מפיצים ושותפים

החל משנת 2019 החלה אלומפל לעבוד בשיתוף פעולה עם מפיצים ברחבי הארץ מתוך רצון להתרחב ולשרת לקוחות בכל רחבי ישראל. על כן החלה אלומפל לעבוד בערוצים מקבילים עם מספר מפיצים ברחבי ישראל תוך שמירה על איכות ושיפור מתמיד של המוצר. תוכנית המפיצים שפיתחה אלומפל מאפשרת למפיץ להגדיל את קהל הלקוחות שלו ומאפשרת לו להיות שותף פעיל בכל מכירה. בשנת 2022 מתכוונת אלומפל להגדיל את התוכנית ולהוסיף מפיצים נוספים שיכלו לקחת חלק בפיתוח החברה השירות והמוצרים שלה.

אלומפל 2022

בין שלל הפרויקטים של החברה, בשנת 2022 אנו מחויבים בראש ובראשנה לקהל לקוחותינו ואנו מתכוונים לפעול בשני מישורים עיקריים.

קהל פרטי: אלומפל מציעה לקהל הפרטי מגוון מוצרי אלומיניום לבית, כך שבעצם כל לקוח של חברת אלומפל יכול ליהנות מרכישה כדאית וייעוץ מתקדם לכל חלק ושלב בבנייה בו נדרשים מוצרי אלומיניום . תוך שיפור מערכת קשרים עם אנשי הייעוץ שלנו שיהיו זמינים ללקוחות בשטח בכל הארץ.

קהל עסקי: בשנת 2022 מתכוונת חברת אלומפל לפתח את מערכת קשרי הלקוחות עם הקהל העסקי מקצועי שלה וזאת על ידי שיתוף אנשי מקצוע בתכני החברה ושחרור חומר מקצועי שיאפשר ללקוחותינו העסקיים לעשות שימוש במוצרי החברה בדרך פשוטה וידידותית.

הבלוג של אלומפל

מידע מקצועי שעשוי להיות שימושי עבורכם

צבעי אלומיניום

במאמר זה נסקור את כל מה שיש לצבעי אלומיניום להציע לנו. צבעי האלומיניום מתחלקים ל-3 צבעים: צבעי ראל: צבעי ראל הם מניפת צבעים עולמית שבאמצעותם

קרא עוד »

חוק השערים

סוגי שערים, חוקים ומה שביניהם בואו נתחיל! שערים חשמליים מתחלקים ל3 סוגים: שערים מתרוממים כלפי מעלה. שערי הזזה. שערי פתיחה  מכל קטגוריה כזאת יוצאים לנו

קרא עוד »

תפריט נגישות